Москітні сітки та чохли

Сітка антимоскітна для гойдалок з прямокутним дахом. Захистить від комарів та інших комах. Виг..
1940грн. 950грн.
1940грн. 950грн.
Сітка антимоскітна до диван гойдалок з округлим дахом. Захистить від комарів та інших комах. В..
2100грн. 950грн.
2100грн. 950грн.
Сітка антимоскітна до диван гойдалок Квартет. Захистить від комарів та інших комах. Виготовлен..
Сітка антимоскітна до диван гойдалок Комфорт-М. Захистить від комарів та інших комах. Виготовл..
Сітка антимоскітна до диван гойдалок Люкс-2. Захистить від комарів та інших комах. Виготовлена..
Захисний чохол на гойдалки Deli Оксфорд. Захистить Ваші гойдалки від дощу і негоди. Виготовлен..
2185грн. 1190грн.
Захисний чохол на гойдалки King Оксфорд. Захистить Ваші гойдалки від дощу і негоди. Виготовлен..
1995грн. 1190грн.
Москітні сітки та чохли

Замучили комарі? Дзижчать, кусають, немає від них ніякого спокою. А так хочеться відпочити в саду, серед квітів і свіжої зелені. Вихід є! Придбайте чохол-укриття для садових гойдалок і можна буде як завгодно довго сидіти на вулиці, насолоджуючись сонцем, і відпочивати.

москітні сітки можна вкрити не тільки гойдалки. Лежак для пляжу плюс пляжну парасольку , зверху сітка і готово відмінне укриття для дорослих і для дітвори. Чохол для гойдалок садових в нашому інтернет-магазині можна підібрати потрібного вам розміру і адаптувати для своїх потреб. У продажу є і захищають моделі, призначення яких - вкривати предмети від опадів.

Чохол на гойдалки коштує недорого. Подумайте, скільки нервів, здоров'я і гарного настрою він вам заощадить. Особливо москітна сітка для садових гойдалок потрібна на тих дачах і заміських будинках, чиї власники схильні до алергії. Комарині укуси на шкірі таких людей довго не проходять і завдають сильний дискомфорт.

Всіх, хто планує проводити відпустку на дачі або просто їздить туди на вихідні дні, запрошуємо придбати якісний і міцний чохол для гойдалок садових. Купити його можна прямо зараз і вже на вихідних відчути, як це здорово відпочивати в саду без комарів!