Москітні сітки та чохли

Розпродаж
Сітка антимоскітна для гойдалок з прямокутним дахом. Захистить від комарів та інших комах. Виг..
1940грн. 990грн.
1940грн. 1190грн.
Розпродаж
Сітка антимоскітна до диван гойдалок з округлим дахом. Захистить від комарів та інших комах. В..
2100грн. 1100грн.
2100грн. 1300грн.
Захисний чохол на гойдалки Deli Оксфорд. Захистить Ваші гойдалки від дощу і негоди. Виготовлен..
2250грн. 1990грн.
Захисний чохол на гойдалки King Оксфорд. Захистить Ваші гойдалки від дощу і негоди. Виготовлен..
2000грн. 1800грн.
Москітні сітки та чохли

Замучили комарі? Дзижчать, кусають, немає від них ніякого спокою. А так хочеться відпочити в саду, серед квітів і свіжої зелені. Вихід є! Придбайте чохол-укриття для садових гойдалок і можна буде як завгодно довго сидіти на вулиці, насолоджуючись сонцем, і відпочивати.

москітні сітки можна вкрити не тільки гойдалки. Лежак для пляжу плюс пляжну парасольку , зверху сітка і готово відмінне укриття для дорослих і для дітвори. Чохол для гойдалок садових в нашому інтернет-магазині можна підібрати потрібного вам розміру і адаптувати для своїх потреб. У продажу є і захищають моделі, призначення яких - вкривати предмети від опадів.

Чохол на гойдалки коштує недорого. Подумайте, скільки нервів, здоров'я і гарного настрою він вам заощадить. Особливо москітна сітка для садових гойдалок потрібна на тих дачах і заміських будинках, чиї власники схильні до алергії. Комарині укуси на шкірі таких людей довго не проходять і завдають сильний дискомфорт.

Всіх, хто планує проводити відпустку на дачі або просто їздить туди на вихідні дні, запрошуємо придбати якісний і міцний чохол для гойдалок садових. Купити його можна прямо зараз і вже на вихідних відчути, як це здорово відпочивати в саду без комарів!