Підвісні гойдалки з ротангу

Бестселлер
Крісло підвісне зі штучного ротанга стане стильним елементом інтер'єру заміського будинку або кв..
Бестселлер
Крісло-кокон з ротанга. Бюджетний варіант. В ньому чудово можна провести час як дорослим, так і д..
Бестселлер
Підвісне крісло-кокон незвично красивого дизайну в формі черепашки. В ньому чудово можна провести..
Бестселлер
Підвісні гойдалки з ротанга Deli Супер зручні і комфортні. Перевагою даної моделі є її компактніс..
Двомісні гойдалки-кокон від українського виробника. Чи мають унікальну конструкцію і здатні витри..
Бестселлер
Крісло-кокон зі штучного ротанга стане стильним елементом інтер'єру заміського будинку або кварт..
Бестселлер
Підвісне крісло-кокон від українського виробника. Чудове крісло, яке максимально органічно впишет..
Підвісні гойдалки-кокон від українського виробника. Витончена, зручна і модна меблі для вашого са..
Бестселлер
Підвісні гойдалки з ротанга для малюків. Супер зручні і комфортні. У них чудово можна пограти діт..
Бестселлер
Підвісні гойдалки-кокон від українського виробника. Витончена, зручні та оригінальні меблі для ва..
Підвісні гойдалки з ротангу

Немає місця для великих стаціонарних гойдалок? В асортименті «Сад-онлайн» є відмінний компактний варіант! Підвісне крісло з ротанга:

• виглядає незрівнянно;
  • дуже зручно за рахунок своєї округлої форми;
  • випускається в різних розмірах: для дитини, дорослого і двох.

Ця витончена меблі стане ефектною прикрасою саду і тераси. Крісло-кокон підвісне можна поставити і в приміщенні - все домочадці із задоволенням будуть в ньому відпочивати. & Nbsp;

Підвісні гойдалки для дачі - економія місця без втрати комфорту

Кращим вибором для комфортного відпочинку в саду є гойдалки. Але їх конструкція досить масивна, і не кожна ділянка може її вмістити. Виробники запропонували зручний альтернативний варіант - підвісне крісло зі штучного ротанга. Це міцний довговічний матеріал, зовнішній вигляд якого одразу створює чарівний кантрі-колорит.

Штучний ротанг можна пофарбувати в будь-який колір. Ви можете придбати класичні бежеві або коричневі підвісні гойдалки, купити більш екстравагантну модель: рожеву або зелену. Доступні до замовлення кольору вказані біля кожної моделі. Також є можливість відразу ж купити декоративні подушки відповідного забарвлення.

Уявіть, як приємно буде погойдуватися в цьому красивому виробі, відпочиваючи в саду.

• Сталевий каркас витримує велику вагу.
    • Плетений кокон виглядає легким і повітряним, завдяки чому гойдалки сприймаються, як частина природи.
    • Матеріал не боїться роси та дощу, міцний, не вицвітає. & nbsp;

Любителям почитати в саду ми особливо радимо крісло-кокон підвісне купити - цей затишний ажурний будиночок стане вашим улюбленим місцем дачного дозвілля.

чи можна купити підвісне крісло з ротанга в будинок?

Дана категорія меблів лише умовно відноситься до вуличної. Фахівці «Сад-онлайн» спеціально зібрали різні зображення, щоб ви подивилися, як гармонійно підвісні гойдалки можна включити в домашній інтер'єр. Виділіть їм містечко на веранді і в вітальні, зробіть подарунок дитині - в нашому асортименті є спеціальні невеликі моделі для дітей.

Мальовничість ротанга елегантно підкреслить стильний садовий текстиль: подушки, матраци, пледи - в інтернет-магазині « Сад-онлайн »завжди великий вибір вуличних меблів та аксесуарів до неї. Хочете підвісне крісло купити? Заходьте подивитися новинки, ми підготували для ваших будинків і дач багато цікавого за привабливою ціною!