Пн-Пт с 9:00 до 18:00 Прийом замовлень online ЦІЛОДОБОВО без вихідних

Кошик поки що порожній!

Садові гойдалки Україна

Відображати:
Сортування
Садові гойдалки Україна

Підтримаємо вітчизняного виробника! Тим більше що садові гойдалки Україна мають, в порівнянні з уславленими виробами європейських виробників, незаперечна перевага - низьку ціну. Звичайно, при бажанні, ви можете купити у нас:

 • італійські садові гойдалки преміум якості, а також москітну сітку і чохол до ним;
 • комплект вуличних меблів або столи і лавочки по-окремо;
 • садовий павільйон;
 • садові гойдалки виробництво Білорусь ;
 • фонтан і камін.

  Але ми, все ж, спочатку радимо вам подивитися на українські гойдалки, так як настільки бюджетні моделі гідної якості в нашій країні непросто знайти.

  Садові гойдалки виробництво Україна для приватних котеджів, санаторіїв, баз відпочинку

  Раніше гойдалки садові красувалися виключно на територіях великих санаторіїв, і застати їх вільними було дуже складно - бажаючих посидіти було більше, ніж вільних місць. Сьогодні цю чудову меблі можна встановити біля свого будинку і насолоджуватися легким погойдуванням хоч цілодобово безперервно. Яку модель вибрати? Для великої родини, солідних особняків оптимальний варіант - ексклюзивні гойдалки , вони просторі, мають глибоке сидіння з підставками для ніг. Для двох можна гойдалки садові Україна купити, в розділі компактні затишні моделі за помірною ціною.

  Гойдалки Україна:

  • вільно вміщають 2-3 дорослих середньої комплекції;
  • за рахунок невеликої ваги легко гойдаються, на них приємно відпочивати;
  • мають надійний сталевий каркас, зносостійкі сидіння і тент;
  • за рахунок малих розмірів впишуться навіть на невеликій терасі біля будинку .

   Але головне достоїнство, яким володіють гойдалки виробництво Україна, - бюджетна ціна. Де ще ви знайдете гойдалки, які можна придбати за кілька тисяч гривень?

   Нехай на кожній дачі стоять українські гойдалки!

   Їздити за місто на дачу стає набагато приємніше, якщо там налагоджений комфортний побут . Найзатишніше пристосування, яке можна придумати для свого саду - це гойдалки, нехай простенькі, недорогі, як садові гойдалки Україна, але зате свої, погойдатися на яких можна, коли заманеться. Не позбавляйте сім'ю задоволення стати власниками цієї зручної вуличних меблів тільки через те, що коштів на елітну італійську модель у вас не вистачає. Вироби вітчизняного виробництва забезпечать вас найголовнішим - можливістю спокійно відпочивати в своєму саду на недорогих, але хороших за якістю гойдалках!

Ця категорія порожня.