Лежаки

Лежак складаний з поліпропілену. Зручний при поїздках на пікнік, на дачу- так як не займає багато мі..
Закінчується
Лежак пляжний нерозкладний. Виготовлений з поліпропілену. Не схильний до впливу природних фа..
Цільнолитий лежак Zanzibar виготовлений з високоякісного поліпропілену, має 4 позиції регулювання сп..
Каркас лежака виготовлений з високотехнологічного поліпропілену з додаванням скловолокна для максима..
Каркас лежака - високоякісний поліпропілен, який має високу міцність і стійкість до різних погодних ..
Лежак Fisso відмінний варіант для будь-якого заміського будинку. Розташувавши його в саду, біля басе..
2050грн.
Лежак Haiti - новинка сезону з сучасним дизайном під деревину. Простий у збірці складається ..
Лежак Rubino відмінний вибір для власників заміських будинків. Простий і легкий пластиковий лежак..
1950грн.
Лежак Scirocco має оригінальний дизайн та відмінну ергономіку.  Матеріал лежака - високоякіс..
Лежак Scirocco має оригінальний дизайн та відмінну ергономіку. Матеріал лежака - високоякісний по..
Лежак Smeraldo відмінний вибір для власників заміських будинків. Простий і легкий пластиковий леж..
Багатопозиційний складаний лежак для саду, тераси або басейну. Виготовлений з поліпропілену. Має ..
Закінчується
Багатопозиційний складаний лежак для саду, тераси або басейна. Виготовлений з поліпропілену. Має ..
Багатопозиційний складаний лежак для саду, тераси або басейна.  Виготовлений з поліпропілену..
Закінчується
Високоякісний шезлонг з ексклюзивним дизайном колекції Dream. Максимальний комфорт і зручність транс..
Багатопозиційний складаний лежак для саду, тераси або басейна. Виготовлений з поліпропілену. Висо..
Шезлонг зі штучного ротанга Allibert Daytona в класичному коричнево-бежевому кольорі - елегантний і ..
Комфортний і елегантний садовий шезлонг Daytona - має регульовану спинку на 4 положення. Зручні, ..
Практичний шезлонг Florida - це гарантія комфортного відпочинку. Надійна і стійка конструкція, регул..
1980грн.
Практичний шезлонг Florida - це гарантія комфортного відпочинку. Надійна і стійка конструкція, ре..
1980грн.
Пластиковий лежак Sparta зручний і стильний. Обтічні форми і якісний пластик забезпечать незабутн..
Pacific - елегантний і зручний садово-пляжний шезлонг. Оригінальна фактура поверхні нагадує натур..
Лежаки

Лежаки - це особлива пляжні меблі. Виготовлені в основному з високоякісного пластику, вони досить легкі і мобільні. Їх можна без праці переміщати як по саду, так і по пляжу, то гріючись на сонечку, то ховаючись від нього. «САД-online» зібрав для вас вражаючу колекцію лежаків пляжних. У нас є лежаки для пляжу з рівною і вигнутою поверхнею, з регульованим підголовником і м'яким сидінням. Якщо ви зважитеся купити лежак пляжний в інтернет-магазині "Сад онлайн", то до нього ми рекомендуємо докупити матрац для лежака , навіс або поставити поруч пляжну парасольку . До речі в цьому ансамблі буде дачний столик , - і затишний оазис комфорту у вашому саду або на пляжі буде в повному вашому розпорядженні в будь-яку хвилину.

Вибираючи модель, орієнтуйтеся на свою вагу - все критерії для відбору представлені на сторінці. Ми доставимо Вам лежаки в зручний час, але як можна швидше! Подаруйте собі зручність і комфорт!