Розпродаж

Матрац Bora Bora - забезпечить для власників лежаків або шезлонгів більш комфортний  відпочинок..
Розпродаж
Матрац Delhi - забезпечить для власників лежаків або шезлонгів більш комфортний  відпочино..
Закінчується
490грн. 375грн.
Матрац Uni - забезпечить для власників лежаків або шезлонгів більш комфортний  відпочинок. ..
--6466%
990грн. 65000грн.
Розпродаж
Матрац Болонья - забезпечить для власників лежаків або шезлонгів більш комфортний  відпочинок.&..
Розпродаж
Матрац Бомбей - забезпечить для власників лежаків або шезлонгів більш комфортний  відпочинок.&n..
Розпродаж
Матрац Тампіко - забезпечить для власників лежаків або шезлонгів більш комфортний  відпочинок.&..
Розпродаж
Матрац Фісташка - забезпечить для власників лежаків або шезлонгів більш комфортний  відпочинок...
Закінчується
Безкоштовна доставка
Диван гойдалка Lyon виробництва Італії. Нерозкладний. Ідеальне поєднання ціна-якість. Призн..
Розпродаж

Кому супер-зручні і недорогі садові гойдалки ? Розпродаж від інтернет-магазину «САД-online» - це відмінна можливість поповнити обстановку своєї дачі прекрасними товарами! У нашому магазині, який реалізує таку затребувану продукцію, як: спорядження для активного відпочинку, матраци, шезлонги для дачі , меблі для саду , розпродаж - явище часте. Тому радимо час від часу заглядати в даний розділ, раптом тут з'явиться саме та річ, про придбання якої ви давно мріяли.

Сім'ї з маленькими дітьми не відмовилися б мати на дачі дитячі садові гойдалки. Розпродаж - ось оптимальний спосіб їх купити! А якщо дуже пощастить, можна дешево замовити цілу ігровий майданчик, в нашому асортименті є такі моделі. Отримавши можливість весело грати на свіжому повітрі, поки батьки зайняті побутовими справами, дитина буде більш охоче їздити на дачу. Ми розуміємо, що повна вартість таких товарів висока, тому й влаштовуємо так часто на гойдалки дитячі розпродаж.

«САД-online» відкриває сезон вигідною полювання на дачні столи, гамаки, розкладачки , гойдалки для дачі! Акція в розпалі. Кількість моделей обмежена. Не упускайте такий шикарний шанс!