Комплекти меблів

Комплект меблів Joker відмінний варіант для організації обіду на свіжому повітрі.. Дизайн сучасни..
7210грн. 5600грн.
5080грн. 3950грн.
Комплект меблів King стане відмінним рішенням для заміського будинку або кафе. Стіл і спинка кріс..
4580грн. 3690грн.
Комплект меблів Papua стане відмінним рішенням для заміського будинку або кафе. Стіл і лавка ..
2865грн. 2250грн.
Комплект меблів Samoa підійде для вуличного використання,  на терасі або кафе. Стіл і л..
4820грн. 3125грн.
Комплект меблів Sumatra відмінний варіант для організації обіду на свіжому повітрі.. Дизайн сучас..
4890грн. 3580грн.
4890грн. 3580грн.
Створити певну атмосферу і загальний настрій можна при допомоги яскравих і виразних деталей інтер..
Створити певну атмосферу і загальний настрій можна при допомозі яскравих і виразних деталей інтер..
16990грн. 11800грн.
Сучасний дизайн - максимальний комфорт. Крім того, за таким комплектом завжди приємно посидіти ..
Комплект складних садових меблів Pik Nik Set виготовлений з поліпропілену. В складеному вигляді В..
1995грн. 1795грн.
Для виготовлення, набору садового, використовується екологічно чистий матеріал - поліпропілен. Цей м..
2175грн. 1730грн.
Набір садових меблів Velo, можна використовувати як усередині так і зовні приміщень. Для виготовленн..
2530грн. 1995грн.
Ергономічний дизайн - максимальний комфорт Виготовлений з поліпропілену. Не має металевих компоне..
14890грн. 13065грн.
Комплект меблів California представлений в класичних кольорах, що виділяє його з усієї лінійки меблі..
Комплект меблів California представлений в кольорі капучіно з бежевими подушками, що виділяє його з ..
Елегантний дизайн комплекту Allibert Monaco відмінно впишеться в інтер'єр Вашого будинку або каф..
Комплект меблів Jersey set - це відмінний комплект для дачі або будинку з імітацією штучного ротанга..
Кутовий комплект меблів з пластика під штучний ротанг. Комплект меблів Provence Set підходить для оф..
Комплекти меблів

Як найпростіше додати затишку в свій сад, зробити прибудинкову територію більш комфортною і візуально красивою? Можна комплект садових меблів купити, що складається з:

• невеликого столу і парочки стільців;
  • обідньої групи;
  • дивана і крісел.

Це ідеальне рішення для людей, яким колись або не хочеться складати ансамблі з окремих предметів меблів, довго і копітко продумувати, який виріб де розмістити. Замовляйте комплект садових меблів, економте час і отримуйте одразу ж відмінний результат!

Комплект меблів для пікніка - вистачить сидіти на жорсткій землі!

Походи на шашлик, пікніки, відпочинок в парку може легко зірватися через погоду. Навіть якщо вранці або вночі пройшов дощ, на землі з комфортом не посидиш - вона мокра, брудна, від неї тягне вогкістю, яка, як відомо, небезпечна для здоров'я. Доведеться або скасовувати заплановане, або шукати, у кого із запрошених є стіл і стільці. Стільки клопоту, набагато простіше завчасно комплект меблів для пікніка придбати, тим більше, що так відпочивати набагато комфортніше, ніж сидіти на покривалі або пледі.

Комплект плетених меблів прикрасить ваш сад

Скільки чудових виробів придумали дизайнери для оформлення території навколо заміських будинків. Можна купити гойдалки для дачі та саду , шикарний ексклюзивний гамак, ковані лавочки , фонтани, скульптури. Це дозволить милуватися дизайном ділянки і приємно відпочивати на ньому. Якщо виникне бажання прямо в саду готувати їжу, можна купити садові каміни - звичайні страви в них набувають вишуканий смак і аромат. Ну а де ж їсти приготовану їжу? Обладнайте затишний обідній куточок прямо на терасі. Там можна комплект меблів з ротанга розмістити - це прекрасні вуличні моделі, що забезпечують високий рівень комфорту.

Дерев'яні меблі втратить вигляд, якщо на неї буде потрапляти вода, тому подбайте, щоб ваш новий комплект плетених меблів стояв під дахом - це може бути, як стаціонарний навіс, так і мобільний павільйон. Під відкритим небом використовуйте пластик - такі ансамблі оптимально підходять також для пікніка. До речі, є ще одна відмінна пропозиція - меблі з матеріалу, візуально нагадує ротанг. Такий комплект меблів з ротанга штучного абсолютно не боїться вологи, його можна використовувати на вулиці. Виглядає такий ансамбль чудово, від моделей з натуральних матеріалів його візуально майже не відрізнити.