Лавиці

Лавиця Timor завдяки сучасному дизайну підійде для будь-якого саду та дому. Встановити її ..
595грн. 435грн.
Лавиці

Вирішили облагородити свій сад? Наш онлайн-магазин може запропонувати великий вибір вуличних меблів, яка чудово підійде для оформлення тераси і прибудинкової території. В асортименті:

• витончені ковані лавочки - вироби з міцного металу, покритого захисним засобом;
  • моделі з пластику - затишні, недорогі, їх також можна використовувати для меблювання кафе; < / li>
  • дерев'яні лавочки для дачі з ясена, тика, лози - чудові моделі для сучасних заміських будинків.

на цих лавочках зручно сидіти, але якщо вам хочеться мати можливість полежати на свіжому повітрі, ви можете купити шезлонг , гойдалки для дачі , розкладачку , гамак підвісний . «Сад-онлайн» - це територія різнопланової меблів широкого призначення, більшість моделей можна розмістити на вулиці і в будинку, а також взяти з собою в кемпінг, поїзду, на пікнік.

Садові лавки - чарівне доповнення дачної ділянки

Гарний сад - це прикраса будь-якої дачі. У ньому приємно гуляти, але ще приємніше посидіти в тіні його дерев, відчуваючи що йде з усіх боків аромат, спостерігаючи, як вітер грає листям і направляє політ метеликів. Лавочки необхідні в саду, хоча б одна - недорога, пластикова. Вона:

• не боїться вологи;
    • не псується від роси;
    • не покриється тріщинами від перепадів температур і яскравого сонця. < / ul>

Якщо купити лавочку для дачі із пластику, не потрібно буде думати, як її захистити від дощу, де взяти чохол або ховати її в будинок в період негоди. Поліпропілен - екологічно чистий матеріал, він легкий, т. Е. Переставляти такі садові лавочки на інше місце можна скільки завгодно. Бентежить жорстка поверхня? Покладіть зверху спеціальний матрацик, подушку або плед - в розділі « Текстиль » маса відповідних варіантів.

Дерев'яні і ковані лавочки для вишуканого оформлення дачі

Спочатку лавки стаціонарно розміщувалися в саду, перебуваючи в ньому в будь-яку погоду. Але сучасні витончені вироби шкода залишати на милість снігу і дощу, як би якісно не були захищені дерево і метал, постійний вплив вологи з часом зіпсує виріб. Ви ж хочете купити лавочку для дачі, яка і на наступний рік, і через кілька років збереже первісний вигляд і буде надавати комфорт? У такому випадку для неї потрібно зробити навіс, виділити місце на веранді або заносити в приміщення в середині осені і залишати в ньому до весни. При правильній експлуатації садові лавочки даруватимуть вам комфорт багато років.