Матраци та подушки садові

Матрац для лежака Baltic забезпечить Вам комфортний відпочинок. Матрац виготовлений з міцної, водові..
Розпродаж
Матрац Basic відмінний вибір для власників пластикових лежаків або шезлонгів. Він забезпечує&nb..
560грн. 375грн.
Розпродаж
Матрац Basic відмінний вибір для власників пластикових лежаків або шезлонгів. Він забезпечить б..
560грн. 375грн.
Розпродаж
Матрац Bora Bora - забезпечить для власників лежаків або шезлонгів більш комфортний  відпочинок..
Акція
Матрац для лежака Confort з валиком комфортний і зручний. Матрац виготовлений з тканини тексілк з дв..
Комфортний і зручний матрац для шезлонга з валиком. Матрац виготовлений з тканини тексілк з двох сто..
Розпродаж
Матрац для лежака Duet двосторонній забезпечить Вам комфортний відпочинок. Матрац можна використовув..
810грн. 435грн.
Матрац для лежака Trio забезпечить Вам комфортний відпочинок. Матрац виготовлений з міцної, водовідш..
Матрац Uni - забезпечить для власників лежаків або шезлонгів більш комфортний  відпочинок. ..
Розпродаж
Матрац Болонья - забезпечить для власників лежаків або шезлонгів більш комфортний  відпочинок.&..
Розпродаж
Матрац Бомбей - забезпечить для власників лежаків або шезлонгів більш комфортний  відпочинок.&n..
Розпродаж
Матрац Тампіко - забезпечить для власників лежаків або шезлонгів більш комфортний  відпочинок.&..
Розпродаж
Матрац Фісташка - забезпечить для власників лежаків або шезлонгів більш комфортний  відпочинок...
Закінчується
Акція
Останнім часом стало актуальним виготовлення меблів з палет. М'який комплект палет-диван Relax з..
2150грн. 1500грн.
Матраци та подушки садові

Людина любить комфорт. Дачна ж меблі, як правило, досить жорстка, особливо та, яка стоїть в саду. Незручно сидіти на пластикових стільцях? Від тривалого лежання в пластиковому шезлонгу болить спина? Можна легко «пом'якшити» поверхню садових меблів, купивши матрац для лежака, наматрацник або подушку. Головне - вибрати правильний розмір.

Матраци для шезлонгів - це надзвичайно затребуваний товар. З його допомогою найпростіший пластиковий лежак для пляжу (а саме така модель переважає на українських дачах) миттєво перетворюються в комфортну меблі. Зі своїм матрацом можна прийти на пляж і вдосконалити пляжний лежак. Словом, матрац для шезлонга, купити який в «САД-online» можна за дуже помірні гроші, в побуті абсолютно незамінний.

Також в цьому розділі представлені подушечки на стільці - ще один аксесуар підвищеної важливості. Серед них є моделі для дитячих стільчиків, в ліжечко, а також спеціальні дорожні подушки для зручного розташування голови. Цими недорогими виробами можна миттєво збільшити свій комфорт.

Якщо, керуючись практичними міркуваннями, ви оснастили дачу дешевої меблями (пластикові лавочки , табуретки і т. д.), можна купити подушки і забути про незручність назавжди!