Матраци та подушки садові

Матрац Basic відмінний вибір для власників пластикових лежаків або шезлонгів. Вони забезпечують біль..
Матрац Basic відмінний вибір для власників пластикових лежаків або шезлонгів. Вони забезпечать більш..
Матрац для лежака Cappuccino забезпечить Вам комфортний відпочинок. Матрац виготовлений з міцної, во..
Закінчується
Матрац для лежака Capuccino забезпечить Вам комфортний відпочинок. Матрац виготовлений з міцної, вод..
Акція
Матрац для лежака Confort з валиком комфортний і зручний. Матрац виготовлений з тканини тексілк з дв..
Матрац для лежака Duet двосторонній забезпечить Вам комфортний відпочинок. Матрац можна використовув..
Сучасний дизайн, відкидна подушечка надає комфорту вашому відпочинку. Чохол матраца Lilu texsil..
Матрац для лежака Mocca з підголовником комфортний і зручний. Підголівник знімний. Матрац виготовлен..
Чохол матраца Onda texsilk зроблений з тексілка, який не схильний до негативного впливу УФ-променів ..
Матрац для лежака PATCHWORK забезпечить Вам комфортний відпочинок. Матрац виготовлений з міцної, вод..
Матрац для лежака Punto комфортний і зручний. Матрац виготовлений з тканини тексілк.Тканина є водові..
Розпродаж
Матрац для лежака Quadro м'який і зручний. Матрац виготовлений з тканини тексілк.Тканина є водов..
Розпродаж
Матрац для лежака Quadro м'який і зручний. Матрац виготовлений з тканини тексілк.Тканина є ..
Розпродаж
Матрац для лежака Trio забезпечить Вам комфортний відпочинок. Матрац виготовлений з міцної, водовідш..
Розпродаж
Сучасний дизайн, підійде під будь-який тип лежака. Чохол матраца Wave texsilk зроблений з тексі..
Закінчується
Акція
Останнім часом стало актуальним виготовлення меблів з палет. М'який комплект палет-диван Relax з..
2150грн. 1500грн.
Матраци та подушки садові

Людина любить комфорт. Дачна ж меблі, як правило, досить жорстка, особливо та, яка стоїть в саду. Незручно сидіти на пластикових стільцях? Від тривалого лежання в пластиковому шезлонгу болить спина? Можна легко «пом'якшити» поверхню садових меблів, купивши матрац для лежака, наматрацник або подушку. Головне - вибрати правильний розмір.

Матраци для шезлонгів - це надзвичайно затребуваний товар. З його допомогою найпростіший пластиковий лежак для пляжу (а саме така модель переважає на українських дачах) миттєво перетворюються в комфортну меблі. Зі своїм матрацом можна прийти на пляж і вдосконалити пляжний лежак. Словом, матрац для шезлонга, купити який в «САД-online» можна за дуже помірні гроші, в побуті абсолютно незамінний.

Також в цьому розділі представлені подушечки на стільці - ще один аксесуар підвищеної важливості. Серед них є моделі для дитячих стільчиків, в ліжечко, а також спеціальні дорожні подушки для зручного розташування голови. Цими недорогими виробами можна миттєво збільшити свій комфорт.

Якщо, керуючись практичними міркуваннями, ви оснастили дачу дешевої меблями (пластикові лавочки , табуретки і т. д.), можна купити подушки і забути про незручність назавжди!