Бази для парасоль

Бренд

Якщо з парасолькою неакуратно поводитися, він ламається, і страждає, як правило, нижня частина. Вам потрібна підставка під парасольку садовий? «САД-online» готовий її запропонувати. Удосталь товарів для саду і дачі, які ми реалізуємо, садових гойдалок , пляжних меблів і аксесуарів до ній відведено належне місце.

Підставка під парасольку повинна бути міцною і надійною, адже вона тримає на собі всю конструкцію. Якщо парасольку у вас великий, віддавайте перевагу металевим основам, пластик дешевше, але він ефективно зможе підтримувати тільки легкі компактні парасолі. Також перед тим, як підставку під парасолі купити, потрібно подивитися діаметр стійки. Інакше парасольку в неї може просто не влізти.

Парасолька від сонця пляжний в теплу пору року експлуатується дуже інтенсивно. Його часто переміщують на нове місце, дітвора любить грати парасолькою, витягуючи стійку з підставки, складати його і розбирати. Навіть дуже якісні підставки ковані під парасолі довго не витримають таких експериментів. Тому «САД-online» рекомендує час від часу оглядати базу, і якщо ви виявили у ній тріщини або стійка початку «ходити», краще не чекати, поки підставка вийде з ладу. Інакше може трапитися так, що в самий пригрів ви не зможете поставити парасольку.