Пляжні меблі

Іконки
Бренд

Через сильну зайнятість ніяк не можете вибратися на пляж? Навколо вже всі засмаглі, а ви як і раніше кольору сметани? Це легко поправити, навіть якщо можливості дістатися до моря поки немає. Зручні меблі для пляжу дозволять насолоджуватися сонцем на власній дачі, знайти рівномірну засмагу і свіжий вигляд.

Які вироби вам потрібні?

• Пластиковий шезлонг або лежак, а якщо мова йде саме про дачний відпочинок можна замість них купити розкладачку .
  • Матрац для садових меблів - його можна розмістити на землі або покласти на лежак, відпочивати стане приємніше.
  • Великий пляжну парасольку - такого діаметру, щоб створювана тінь повністю закривала від сонця дорослу людину.
  • невеликий столик-підставку для лимонаду, фруктів, книги.

Пляжний меблі - релакс вихідного дня

Влітку багато українців вважають своїм обов'язком хоч кілька разів відвідати пляж. Але якщо ласкавого моря поблизу немає, а в наявності лише озеро або річка з не дуже чистою водою, мулистих дном і величезною кількістю людей, хіба можна в таких умовах приємно провести час? Краще на своїй дачі відпочити, поставивши на галявині біля будинку лежак, поруч парасольку і насолоджуватися теплом, сонцем і тишею хоч цілий день. Хочете купити меблі для пляжу? Комфортні вироби, на яких буде зручно лежати і дорослим, і дітлахам? У каталогах нашого інтернет-магазину меблів для саду багато чудових моделей - їх, до речі, можна взяти на море або на пікнік.

Пляжні меблі компактні, легко складаються і переставляються на інше місце. Пластикові лежаки протираються від бруду за пару хвилин, вологи ці вироби не бояться, тому не переживайте, якщо вони трохи постоять під дощем.

Меблі для пляжу і не тільки

Чим хороший асортимент « Сад-online »? Тим, що більшість моделей мають широку сферу застосування. Можна купити меблі для пляжу і:

• взяти її з собою у відпустку;
    • розмістити в дачному саду;
    • використовувати під час пікніка і автоподорожі;
    • поставити на веранді. Коштують пляжні меблі недорого, вони довговічні та міцні. Якісний поліпропілен стійкий до опадів, захищений від УФ-променів. У більшості лежаків спинка фіксується в 3-5 положеннях - це вироби підвищеного рівня комфорту.Подивіться садові диван-гойдалка , розкладачки, гамаки. Підберемо меблі для ділянок будь-яких розмірів і забезпечимо її доставку за потрібною адресою в короткий термін!