Гамаки

Розділ

Вибравшись, нарешті, на відпочинок на природу, хочеться розтягнутися на весь зріст на якийсь м'якою зручною поверхні і забути про робочі завдання, довгострокових планах і масі нагальних справ. Але куди ж прилягти? На землі жорстко і часто сиро, на лавочці тісно, ??а таку розкіш, як гойдалки для саду і дачі , ще потрібно знайти. О, адже є ще гамаки - прості, але дуже надійні конструкції, в яких можна шикарно відпочити. Яку різновид бажаєте? Є недорогий гамак підвісний, його можна натягнути між двох дерев або скористатися спеціальною стійкою, є преміум-моделі - ексклюзивні гамаки для дачі, які продаються разом з дерев'яним каркасом.

Гамак підвісний - відпочинок в кишені

Найбільш комфортні моделі вуличних меблів неможливо взяти з собою на пікнік. Вони чинно стоять в саду, прикрашаючи собою дачну ділянку, і чекають, коли ви приїдете полежати на них. Є лише один виняток - гамак, який легко вміщається в туристичному рюкзаку, значить, може відправитися з вами куди завгодно. Вироби з найдешевшої сітки не варто брати, вони недовговічні і врізаються в тіло. Для туристичних цілей рекомендуємо поліпропіленовий гамак, ціна його демократична.

Якщо ви шукаєте елітні моделі для санаторіїв, курортів або великих особняків, в асортименті «Сад-online» є чудові гамаки італійського виробництва. Вони:

• просторі - легко вміщають двох осіб;
  • виглядають розкішно і дуже зручні;
  • можуть комплектуватися тентом - відмінний варіант для відпочинку біля басейну;
  • не бояться дощу - дерев'яний каркас оброблений засобами, що захищають від вологи.

Можна використовувати ці гамаки для дачі - ваші гості, побачивши таке пишність, будуть вражені.

Зручний гамак: купити, закріпити і влягтися на відпочинок

Чим хороший гамак? Його можна прилаштувати практично скрізь. На дачі для нього краще виділити постійне місце і відразу ж купити стійку. В умовах походу будь-які два міцних дерева підійдуть. Наявність гамака дозволяє не спати на землі, тим самим позбавивши себе від вогкості і повзають по землі комах.

В «Сад-online» можна не тільки відмінний сучасний гамак купити, але і інші вироби для відпочинку на вулиці:

• садові гойдалки ;
    • камін і фонтани;
    • ковані лавочки;
    • стіл, крісло, шезлонг для дачі .

Вибирайте меблі, які створять затишок на вашій ділянці, дозволить комфортно відпочивати на дачі, в парку, біля води, в лісі. У нашому інет-магазині представлені тільки найкращі моделі!