Парасолі пляжні

Навіть незважаючи на наявність дерев на дачній ділянці, сонце іноді смажить немилосердно. А якщо сад молодий і поки що не дає тінь? Щоб сховатися від спеки, радимо купити парасольку від сонця пляжний, і, по крайней мере, на невеликому просторі вашої ділянки завжди буде приємна тінь.

З тих пір як з'явилися в продажу пляжні парасольки великі, стало набагато простіше вибиратися на берег моря або річки. Відпочиваючи під парасолькою, можна не боятися отримати сонячний удар і посидіти на пляжі довше. Особливо необхідно парасольку пляжний купити молодим батькам, так як діткам перебування під прямими сонячними променями строго заборонено.

Який мінімальний набір речей необхідний для комфортного прийняття сонячних ванн? Парасолька, лежак і пляжний матрац до нього, можна ще прихопити набір для пікніка у вигляді термо-сумки, якщо ви плануєте провести на пляжі весь день.

Парасолька від сонця пляжний буде затребуваний не тільки під час поїздок до води. Розкинувшись над обіднім столом на дачі , він допоможе довше зберегти їжу свіжою і поїсти, не плавлячи від спеки. Ультрафіолет шкідливий для здоров'я, які тривалий час перебувати на сонці не потрібно нікому. Купіть пляжну парасольку, подбайте про те, щоб спекотні літні дні і відпочинок приносили вам тільки користь!

Немає товарів