Розкладачки

Розділ

На дачі необхідна розкладачка, причому придбати її варто, як можна раніше, ще на стадії оформлення будинку. Ви можете не відразу купити садові меблі , відкласти на більш пізній термін дизайнерське озеленення подвір'я, істотно розтягнути в часу облагороджування ділянки. Ліжко-розкладачка забезпечить вам той мінімальний комфорт, який необхідний як на тільки побудованої, так і повністю обжитий дачі.

Розкладачка - мобільні меблі № 1

Майже всі меблі для дому та саду дуже масивна і стаціонарне. Для столу, альтанки, лавок заздалегідь продумується місце, гойдалки садові для дачі теж будуть завжди знаходитися на обраному спочатку ділянці. Але ж потрібно пристосування, яке легко можна перенести:

• з сонячного містечка в тінь;
  • з саду в будинок;
  • з однієї кімнати в іншу .

Звичайно, можна тягати складне крісло або стілець. Але на них можна лише сидіти, а якщо ліжко-розкладачку купити, на ній можна спати, розмістити гостей або самому влягтися спати, перетворивши її, через брак ліжка, у тимчасове спальне місце.

Які ще бонуси можна отримати , якщо купити розкладачку?

• Її можна брати в поїздку.
    • Віддати в розпорядження домашніх вихованців.
    • Використовувати, як пляжний шезлонг.

В «Сад-online» ви знайдете різні моделі: на ламелях, пружинах, з підголовником, для дітей. Ми надаємо можливість купити розкладачку в інтернет-магазині такої конструкції, яка буде найбільш зручна вам.

Ліжко-розкладачка - зручний варіант для невеликих дач

Маленькі будиночки в оточенні кількох соток землі - багато наші співвітчизники згодні і на таку дачу, аби мати свій особистий куточок свіжого повітря, грядку полуниці і помідор. Багато меблів в таких будинках не розмістиш, а невелика компактно складана розкладачка ідеально підійде. Днем її, як шезлонг, можна використовувати в саду, на ніч заносити в будинок - матраци сучасних моделей на ламелях добре підходять для повноцінного нічного сну.

Купити розкладачку в Україні нескладно, простенькі конструкції пропонують на кожному розі. Якщо ж ви шукаєте якість, зносостійкі матеріали, виріб з надійним регульованим механізмом підголівника, який також можна використовувати, як столик, зверніться в спеціалізований магазин. У «Саду онлайн» вас чекає найзручніша ліжко-розкладачка, купити її у нас ви можете по самій помірною ціною.